درباره ما

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. درباره ما
null
null
null
null
null
null
null
 • صنايع فولاد حلب چی

شرکت صنايع فولاد حلب چی در سال 1398 در شهرک صنعتی شمس آباد واقع دراستان تهران با هدف تمركز بر حل مسايل و موانع موجود، ارتقا توان تولید و تقویت کیفیت صنعت بسته بندی فلزی کشور تاسيس گردید.

اين شركت با بهره مندی از ماشین آلات و خطوط پيشرفته

 • تولید انواع ظروف بسته بندی فلزی جهت مصارف صنایع غذایی، شیمیایی و غیره
 • خدمات برش و بسته بندی انواع ورق های قلع اندود (تین پلیت) از کویل به شیت
 • خدمات لاک زنی و چاپ بر روی ورق های قلع اندود (تین پلیت)

همچنین نيروهای كار ماهر و متخصص در این صنعت با دسترسی به تكنولوژی های روز جهانی و همگام با استانداردهای مرتبط بین المللی به عرصه صنعت قدم گذاشته تا با سرلوحه قراردادن شعار “احترام به محيط زيست” خدمتی به جامعه و صنعت بسته بندی فلزی کشور بنمايد.

آزمايشگاه كاليبره شرکت صنايع فولاد حلب چی با در اختيارداشتن جدیدترین تجهيزات و با بكارگيری مهندسین با تجربه و دارا بودن گواهی های مرتبط از سازمان های استاندارد، غذا و دارو و بهداشت ايران و استقرار استاندارد مدیریت کیفیت ایزو 9001 بر رفع نيازهای آزمايشگاهی محصولات توليدی خود ایفای نقش کرده است.

 • چشم انداز

  پیشرو بودن (نه پیرو بودن) در صنعت بسته بندی فلزی با ایجاد نوآوری در جهت مسائل و مشکلات صنعت برای کمک به جامعه، محیط زیست، و توجه به رشد و سودآوری بر پایه ایجاد منفعت و خلق ارزش برای جامعه.

 • ماموریت

  گشودن دریچه ای به دنیای نوآوری در تولید و ارائه خدمات نوین بسته بندی فلزی به عنوان شرکت دوستدار محیط زیست تا بتوانیم برای مشتریان، جامعه، کارکنان، تامین کنندگان و صاحبان شرکت ارزش های پایدار ایجاد نماییم.

هم اکنون میتوانید فایل کاتالوگ ما را دریافت نمایید.

فهرست
error: از محتوا محافظت می شود !!