درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
  • صنايع فولاد حلب چی

شرکت صنايع فولاد حلب چی در سال 1398 در شهرک صنعتی شمس آباد واقع دراستان تهران با هدف تمركز بر حل مسايل و موانع موجود، ارتقا توان تولید و تقویت کیفیت صنعت بسته بندی فلزی کشور، با استفاده از نوآوری های دانش بنيان تاسيس گردید.

اين شركت با بهره مندی از ماشین آلات و خطوط پيشرفته برش ورق از رول به شیت، ماشین آلات تولید بسته بندی های فلزی، ماشين آلات چاپ و لاك زنی، همچنین نيروهای كار ماهر و متخصص در این صنعت با دسترسی به تكنولوژي های روز جهانی و همگام با استانداردهای مرتبط بین المللی به عرصه صنعت قدم گذاشته تا با سرلوحه قراردادن شعار “احترام به محيط زيست” خدمتی به جامعه و صنعت بسته بندی فلزی کشور بنمايد.

آزمايشگاه كاليبره و مرجع شرکت صنايع فولاد حلب چی با در اختيارداشتن جدیدترین تجهيزات و با بكارگيری مهندسین با تجربه و دارا بودن گواهی های مرتبط از سازمان های استاندارد، غذا و دارو و بهداشت ايران، علاوه بر رفع نيازهاي آزمايشگاهی محصولات توليدي خود، با افتخار آماده خدمت رسانی به شركت های همكار در اين زمینه نیز می باشد.

  • چشم انداز

    گشودن دريچه ای نو به دنيای نوآوری در توليد و ارايه خدمات نوین بسته بندی فلزی به عنوان شرکت دوستدار محيط زيست

  • ماموریت

    پيشرو بودن (نه پيرو) در صنعت بسته بندی فلزی با ايجاد نوآوری در جهت حل مسايل و مشكلات صنعت برای كمک به جامعه، حفظ محيط زيست و توجه به رشد و سودآوری بر پايه ايجاد منفعت و خلق ارزش برای جامعه

هم اکنون میتوانید فایل کاتالوگ ما را دریافت نمایید.

فهرست
error: از محتوا محافظت می شود !!